![HP 415A LaserJet Toner Cartridge [W2031A], фото 1](https://images.prom.ua/4191663414_hp-415a-laserjet.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | -1 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Для моделей | CLJ Pro M414/454/479 |
| Основні. Ресурс печати | 2100 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | блакитний |
| Параметри паковання. Вага | 0.80 кг |
| Параметри паковання. Висота | 110 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 90 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0035 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 350 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Основні атрибути | |
| Колір | Блакитний |