![Xerox Тонер картридж VL C9000 [Cyan], фото 1](https://images.prom.ua/4091029631_xerox-toner-kartridzh.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | VL C9000 |
| Основні. Ресурс печати | 26500 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | блакитний |
| Параметри паковання. Вага | 0.39 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 70 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0023 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 470 мм |