-17%3 311 ₴
2 759 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | -1 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Для моделей | LJ M438/M442/M443 |
| Основні. Ресурс печати | 7400 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.08 кг |
| Параметри паковання. Висота | 210 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 490 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0144 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 140 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |