-17%17 118 ₴
14 265 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | -1 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Для моделей | LJ Enterprise MFP 611/612/635/636 |
| Основні. Ресурс печати | 10500 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 2.08 кг |
| Параметри паковання. Висота | 260 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 380 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0178 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 180 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |