![HP 147 [W1470Y], фото 1](https://images.prom.ua/4191659084_hp-147-w1470y.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | -1 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Для моделей | LJ Enterprise MFP 611/612/635/636 |
| Основні. Ресурс печати | 42 000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 3.61 кг |
| Параметри паковання. Висота | 360 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 380 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0260 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 190 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |