
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Для моделей | LaserJet M60x |
| Основні. Тип | Комплект для обслуговування |
| Параметри паковання. Вага | 3.10 кг |
| Параметри паковання. Висота | 240 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 490 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0282 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 240 мм |