-17%3 851 ₴
3 209 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Для моделей | HP M111a/111w/141a/141w |
| Основні. Ресурс печати | 975 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.00 кг |
| Параметри паковання. Висота | 130 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 120 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0048 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 310 мм |