-17%
10 680 ₴
8 900 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | i-SENSYS MF752Cdw, i-SENSYS MF754Cdw, i-SENSYS LBP673Cdw |
| Основні. Ресурс печати | 5500 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | пурпурний |
| Параметри паковання. Вага | 0.66 кг |
| Параметри паковання. Висота | 120 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 360 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0039 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 90 мм |