-17%2 674 ₴
2 228 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Користувальницькі характеристики | |
| Параметри паковання. Ширина | 110 мм |
| Основні. Тип | Набір картриджів |
| Параметри паковання. Вага | 0.05 кг |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0003 м3 |
| Параметри паковання. Довжина: | 60 мм |
| Параметри паковання. Висота | 40 мм |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Місткість | 5 мл |
| Основні. Для моделей | DJ3920, DJ3940 |
| Основні. Колір чорнила | Color |
| Основні. Ресурс печати | 138 стор. |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Hewlett Packard |
| Основні. Тип чорнила | На основі барвника |