-17%1 156 ₴
963 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для моделей | DJ2515, DJ3515 |
| Основні. Ресурс печати | 360 стор. |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Hewlett Packard |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Black |
| Параметри паковання. Вага | 0.05 кг |
| Параметри паковання. Висота | 40 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 120 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0005 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 110 мм |