-17%1 004 ₴
837 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Користувальницькі характеристики | |
| Параметри паковання. Ширина | 110 мм |
| Основні. Тип | Набір картриджів |
| Параметри паковання. Вага | 0.05 кг |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0005 м3 |
| Параметри паковання. Довжина: | 110 мм |
| Параметри паковання. Висота | 40 мм |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Місткість | 3.5 мл |
| Основні. Для моделей | DJ2515, DJ3515 |
| Основні. Колір чорнила | Cyan, Magenta, Yellow |
| Основні. Ресурс печати | 200 стор. |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Hewlett Packard |