![HP 46 [46 Advantage], фото 1](https://images.prom.ua/4191692157_hp-46-46.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Для моделей | Deskjet Ink Advantage 2020hc, Deskjet Ink Advantage 2520hc |
| Основні. Ресурс печати | 1500 стор. |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | HP |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Black |
| Параметри паковання. Вага | 0.10 кг |
| Параметри паковання. Висота | 40 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 110 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0003 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 70 мм |