
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для моделей | DesignJet 120, DesignJet 520, DesignJet T520, DesignJet T120, DesignJet T125, DesignJet T130 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | HP |
| Основні. Тип | Друкувальна головка |
| Основні. Тип чорнила | На основі барвника |
| Основні. Колір чорнила | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Параметри паковання. Вага | 0.65 кг |
| Параметри паковання. Висота | 100 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 330 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0053 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 160 мм |