
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | -2 місяців |
| Основні. Для моделей | Officejet Pro 6230/6830 |
| Основні. Колір чорнила | Black |
| Основні. Ресурс друку | 400 ст. |
| Основні. Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Тип чорнила | Пігментні |
| Параметри паковання. Вага | 0.05 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 110 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0002 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 30 мм |