-17%1 810 ₴
1 508 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Ресурс печати | 600 стор. |
| Основні. Сумісність із моделями | DeskJet Ink Advantage 5575, DeskJet Ink Advantage 5645, OfficeJet 202 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | HP |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Black |
| Параметри паковання. Вага | 0.05 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 40 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0003 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 110 мм |