-17%2 976 ₴
2 480 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Ресурс печати | 1600 стор. |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | HP |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Тип чорнила | Пігментні |
| Основні. Колір чорнила | Cyan |
| Параметри паковання. Вага | 0.04 кг |
| Параметри паковання. Висота | 100 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 30 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0003 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 90 мм |