-17%

2 112 ₴
1 760 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Сумісність із моделями | GT5810/5820, Ink Tank 115/315/319/410/415/419, Smart Tank 450 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | HP |
| Основні. Тип | Друкувальна головка/комплект |
| Основні. Колір чорнила | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Параметри паковання. Вага | 0.15 кг |
| Параметри паковання. Висота | 160 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 40 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0008 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 120 мм |