-17%1 182 ₴
985 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Сумісність із моделями | Smart Tank 500, Smart Tank 515, Smart Tank 516, Smart Tank 519, Smart Tank 530, Smart Tank 615 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | HP |
| Основні. Тип | Друкувальна головка |
| Основні. Колір чорнила | Black |
| Параметри паковання. Вага | 0.06 кг |
| Параметри паковання. Висота | 30 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 110 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0004 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 110 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | БФУ |