-17%1 177 ₴
981 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Сумісність із моделями | GT5810/5820, Ink Tank 115/315/319/410/415/419, Smart Tank 450 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | HP |
| Основні. Тип | Друкувальна головка |
| Основні. Колір чорнила | Black |
| Параметри паковання. Вага | 0.06 кг |
| Параметри паковання. Висота | 40 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 110 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0005 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 110 мм |