-17%2 576 ₴
2 147 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Місткість | 29 мл |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | HP |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Cyan |
| Параметри паковання. Вага | 0.08 кг |
| Параметри паковання. Висота | 30 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 120 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0004 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 120 мм |