-17%5 017 ₴
4 181 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Місткість | 80 мл |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | HP |
| Основні. Тип | Набір картриджів |
| Основні. Колір чорнила | Black |
| Параметри паковання. Вага | 0.15 кг |
| Параметри паковання. Висота | 40 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 120 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0006 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 120 мм |