-17%![Canon Картридж PFI-300 [Grey], фото 2](https://images.prom.ua/4191671049_w140_h140_canon-kartridzh-pfi-300.jpg)
![Canon Картридж PFI-300 [Grey], фото 3](https://images.prom.ua/4191671050_w140_h140_canon-kartridzh-pfi-300.jpg)
1 336 ₴
1 113 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні. Для моделей | imagePROGRAF PRO-300 |
| Основні. Ресурс печати | 236 фото при форматі 4x6" |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Canon |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Grey |
| Параметри паковання. Вага | 0.05 кг |
| Параметри паковання. Висота | 30 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 140 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0004 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 100 мм |