
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для моделей | M100, M105, M200 |
| Основні. Місткість | 140 мл |
| Основні. Ресурс печати | 6000 стор. |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Epson |
| Основні. Тип | Чорнило |
| Основні. Колір чорнила | Black |
| Параметри паковання. Вага | 0.20 кг |
| Параметри паковання. Висота | 140 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 50 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0004 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 60 мм |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Epson |