![Canon CLI-471 [0401C004 (Multi Pack)], фото 1](https://images.prom.ua/4191662580_canon-cli-471-0401c004.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для моделей | PIXMA MG5740/ MG6840/ MG7740 |
| Основні. Місткість | 7 мл х 4 шт. |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Canon |
| Основні. Тип | Набір картриджів |
| Основні. Колір чорнила | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Параметри паковання. Вага | 0.15 кг |
| Параметри паковання. Висота | 150 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 60 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0011 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 120 мм |