-17%1 122 ₴
935 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Місткість | 22 мл |
| Основні. Ресурс печати | 500 стор. |
| Основні. Сумісність із моделями | IP8740/IX6840/MG5640/MG7540/MG5440/IP7240 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Canon |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Тип чорнила | Пігментні |
| Основні. Колір чорнила | Black |
| Параметри паковання. Вага | 0.05 кг |
| Параметри паковання. Висота | 30 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 110 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0002 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 70 мм |