![Canon Картридж CLI-481 [Magenta XL], фото 1](https://images.prom.ua/4191659241_canon-kartridzh-cli-481.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Canon |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Magenta |
| Параметри паковання. Вага | 0.02 кг |
| Параметри паковання. Висота | 60 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 20 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0001 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 110 мм |