-17%
930 ₴
775 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Сумісність з брендом | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для моделей | M1100, M1120, M1140, M1170, M1180, M2110, M2120, M2140, M2170, M3140, M3170, M3180 |
| Основні. Місткість | 140 мл |
| Основні. Ресурс печати | 6000 стор. |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Epson |
| Основні. Тип | Чорнило |
| Основні. Тип чорнила | Пігментні |
| Основні. Колір чорнила | Black |
| Параметри паковання. Вага | 0.20 кг |
| Параметри паковання. Висота | 60 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 180 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0006 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 60 мм |