-17%![Xerox XES (75) Not Glue [450L90238], фото 2](https://images.prom.ua/4191640501_w140_h140_xerox-xes-75.jpg)
2 286 ₴
1 905 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Тип | папір |
| Основні. Довжина рулону | 175 м |
| Основні. Кількість аркушів в пачці | 1 шт. |
| Основні. Сфера застосування | для лазерних принтерів |
| Основні. Щільність | 75 г/м2 |
| Основні. Поверхня | матова |
| Основні. Формат | А1 |
| Основні. Ширина рулону | 594 мм |
| Параметри паковання. Вага | 8.60 кг |
| Параметри паковання. Висота | 180 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 630 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0204 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 180 мм |