



Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Сканер |
| Виробник | Kodak |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові. ПЗ у комплекті | Драйвери TWAIN, ISIS і WIA для ОС WINDOWS, Alaris Smart Touch, Alaris Capture Pro Software Limited Edition |
| Інтерфейси | USB 3.1 /сумісність з 2.0 і 3.0 |
| Основні. Денне навантаження | 7000 стр/день |
| Основні. Макс. роздільна здатність | 1200x1200 /оптичне до 600dpi |
| Основні. Технологія сканування | протяжний |
| Основні. Тип матриці | CIS /1015049 |
| Основні. Тип пристрою | документ-сканер |
| Основні. Формат файлів | PDF, JPEG, TIFF, RTF, BMP, TXT, PNG, CSV, Word i Excel |
| Особливості. Автоподавання оригіналів | 80 стор (80 г/м2) |
| Особливості. ЖК дисплей | Да |
| Параметри паковання. Вага | 4.65 кг |
| Параметри паковання. Висота | 280 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 360 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0242 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 240 мм |
| Робота з оригіналами. Щільність скануваного матеріалу | 27 г/м2 — 433 г/м2, пластикові ID картки до 1.4 мм |
| Робота з оригіналами. Формат | А4 |
| Швидкісні параметри. Кольорове сканування | 70 стр/мин або 140 образів / хв при 300 dpi |
| Швидкісні параметри. Ч/б сканування | 70 стр/мин або 140 образів / хв при 300 dpi |
| Фізичні. Вага | 3.3 кг (без вхідного і вихідного лотків) |
| Фізичні. Габарити | 312 x 269 x 232 мм |