-17%

19 199 ₴
15 999 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | Apple AirPrint |
| Додатково. Підтримка ОС | Windows 7, Windows 10, Windows 8.1 |
| Додатково. Мовами опису | SPL |
| Інтерфейси. Бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Інтерфейси. Дротові інтерфейси | USB, Gigabit Ethernet 10/100/1000T |
| Лотки. Лоток видавки | 50 л |
| Лотки. Подавання паперу | 150 л |
| Основні. ЖК дисплей | Да |
| Основні. Технологія друку | лазерна |
| Основні. Формат носія | А4, А5, B5, A6 |
| Основні. Формат пристрою | A4 |
| Основні. Колірність | кольоровий |
| Параметри паковання. Вага | 12.42 кг |
| Параметри паковання. Висота | 290 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 460 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0547 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 410 мм |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 4 стр/хв |
| Друк. Час виходу першої сторінки | 25.3 с |
| Друк. Макс. розширення, dpi | 600x600 |
| Друк. Максимальна кількість копій | 18 шт. |
| Витратні матеріали. Кількість картриджів | 4 шт |
| Витратні матеріали. Макс. щільність паперу | 220 гр/м2 |
| Витратні матеріали. Мін. щільність паперу | 60 гр/м2 |
| Фізичні. Колір | білий |