-17%




7 367 ₴
6 139 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Підтримка ОС | Windows, Mac OS |
| Інтерфейси. Дротові інтерфейси | Hi-Speed USB 2.0 |
| Лотки. Подавання паперу | 50 л |
| Основні. Призначення | для друку чорно-білих документів, для друку в кольорі |
| Основні. Технологія друку | струменева |
| Основні. Формат пристрою | A4 |
| Основні. Колірність | кольоровий |
| Параметри паковання. Вага | 3.50 кг |
| Параметри паковання. Висота | 200 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 550 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0330 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 300 мм |
| Друк. Швидкість кольорового друку | 4.5 стор./хв |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 8.5 стор./хв |
| Друк. Макс. розширення, dpi | 720x720 |
| Друк. Мінімальний об'єм краплі | 3 pl |
| Витратні матеріали | контейнери серії C13T664 |
| Витратні матеріали. Кількість кольорів | 4 |
| Витратні матеріали. Макс. щільність паперу | 95 гр/м2 |
| Витратні матеріали. Мін. щільність паперу | 64 гр/м2 |
| Фізичні. Колір | чорний |