-17%




23 999 ₴
19 999 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | БФП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Додаткова інформація | Apple AirPrint |
| Додатково. Підтримка ОС | Windows |
| Інтерфейси. Бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Інтерфейси. Дротові інтерфейси | USB |
| Лотки. Лоток видавки | 50 стор |
| Лотки. Подавання паперу | 150 стор |
| Основні. ЖК дисплей | Да |
| Основні. Технологія друку | лазерна |
| Основні. Формат пристрою | A4 |
| Основні. Колірність | кольоровий |
| Параметри паковання. Вага | 16.20 кг |
| Параметри паковання. Висота | 380 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 490 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0857 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 460 мм |
| Друк. Двосторонній друк | Да |
| Друк. Макс. щільність паперу | 220 гр/м2 |
| Друк. Макс. розширення, dpi | 600х600 |
| Друк. Мін. щільність паперу | 60 гр/м2 |
| Друк. Швидкість кольорового друку | 4 стр/хв |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 18 стор./хв |
| Витратні матеріали. Кількість картриджів | 4 шт |
| Витратні матеріали. Ресурс кольорового картриджа | 50 стор |
| Витратні матеріали. Ресурс ч/б картриджа | 700 стор |
| Сканування. Роздільна здатність сканера | 600х600 dpi |
| Сканування. Швидкість сканування | 19 стор./м, 4 стор./хв |
| Сканування. Тип сканера | планшетний |