-17%



26 399 ₴
21 999 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | БФП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Додаткова інформація | Apple AirPrint |
| Інтерфейси. Дротові інтерфейси | USB, Gigabit Ethernet 10/100/1000T |
| Копіювання. Коефіцієнт масштабування | 25 – 400% |
| Копіювання. Кольорове копіювання | 4 стр/хв |
| Копіювання. Чорно-біле копіювання | 18 стор./хв |
| Лотки. Лоток видавки | 50 стор |
| Лотки. Подавання паперу | 150 стор |
| Основні. Технологія друку | лазерна |
| Основні. Формат пристрою | A4 |
| Основні. Колірність | кольоровий |
| Параметри паковання. Вага | 17.50 кг |
| Параметри паковання. Висота | 430 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 490 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0969 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 460 мм |
| Друк. Двосторонній друк | Да |
| Друк. Макс. розширення, dpi | 600х600 |
| Друк. Швидкість кольорового друку | 18 стор./хв |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 18 стор./хв |
| Витратні матеріали. Кількість картриджів | 4 шт |
| Витратні матеріали. Ресурс кольорового картриджа | 500 стор |
| Витратні матеріали. Ресурс ч/б картриджа | 700 стор |
| Сканування. Роздільна здатність сканера | 600х600 dpi |
| Сканування. Тип сканера | планшетний |
| Факс. Вбудований факс | Да |