









Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | БФП |
| Виробник | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Додаткова інформація | із системою заправлення «Key Lock», чотириколірна система друку, Фронтальні ємності для поповнення чорнила |
| Додатково. Підтримка ОС | Windows XP, Windows VISTA, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 8.1, Mac OS X 10.6.8, XP Professional x64 Edition |
| Додатково. Типи друкованих носіїв | папір, конверти |
| Інтерфейси. Бездротові інтерфейси | WIFI |
| Інтерфейси. Дротові інтерфейси | USB 2.0 Hi-Speed |
| Копіювання. Роздільна здатність копіювання | 1200х2400 |
| Лотки подавання | 1 шт |
| Лотки. Подавання паперу | 30 стр + 20 Аркуші фотопаперу |
| Основні. ЖК дисплей | Да |
| Основні. Технологія друку | струменева |
| Основні. Формат пристрою | A4 |
| Основні. Колірність | кольоровий |
| Параметри паковання. Вага | 5.70 кг |
| Параметри паковання. Висота | 240 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 430 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0423 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 410 мм |
| Друкування без полів | Да |
| Друк. Макс. щільність паперу | 256 гр/м2 |
| Друк. Макс. розширення, dpi | 5760х1440 |
| Друк. Мін. щільність паперу | 64 гр/м2 |
| Друк. Мінімальний об'єм краплі | 3 pl |
| Друк. Друкувальна головка | Epson Micro Piezo™ |
| Друк. Мережевий протокол | AirPrint |
| Друк. Швидкість друку фотографії, 10х15 см | 69 сек/фото |
| Друк. Швидкість кольорового друку | 15 стор./хв |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 44 стор./хв |
| Друк. Тип чорнила | водорозчинні |
| Друк. Кольори чорнила | чорний |
| Витратні матеріали | контейнери серії C13T00S |
| Витратні матеріали. Ресурс кольорового картриджа | 6500 стор |
| Витратні матеріали. Ресурс ч/б картриджа | 3600 стор |
| Витратні матеріали. Ресурси картриджів | 3600, 6500 |
| Сканування. Роздільна здатність сканера | 1200х2400 dpi |
| Сканування. Швидкість сканування | 11с /чорно-білий, 28 сек /кольоровий |
| Сканування. Тип матриці | CIS |
| Сканування. Тип сканування | USB |
| Сканування. Формат файлу | PDF, BMP, PNG, TIFF, JPEG, multi-TIFF |
| Факс. Швидкість сканування | 11 сек ч/б 28 сек кольоровий |
| Фізичні. Вага | 4 кг |
| Фізичні. Габарити (ШхГхВ) | 375 x 347 x 179 мм |
| Фізичні. Споживана потужність | 12 Вт |
| Фізичні. Рівень шуму | 51 дБ |
| Фізичні. Колір | білий |