-17%467 ₴
389 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Параметри паковання. Ширина | 70 мм |
| Основні. Тип | очисний засіб |
| Параметри паковання. Вага | 0.79 кг |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0013 м3 |
| Параметри паковання. Довжина: | 70 мм |
| Параметри паковання. Висота | 260 мм |
| Основні. Комплектація | Очисний засіб RM 500 |
| Основні. Кількість | 1 шт. |
| Основні. Призначений для очищення | вікна, дзеркала, скляні столи, душові кабіни |