
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Кількість | 1 шт. |
| Основні. Комплектація | Очисний засіб/RM 537 |
| Основні. Призначений для очищення | плитка /керамічна, пол /ПДХ, линолеум |
| Основні. Тип | очисний засіб |
| Параметри паковання. Вага | 0.80 кг |
| Параметри паковання. Висота | 260 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 70 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0013 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 70 мм |