









Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор. Макс. повітряний потік | 31 CFM / 66 CFM — 1й вентилятів, 15.53-50.47 +/-10% CFM — другий вентилятор |
| Вентилятор. Максимальні оберти, об/хв | 1700 (800-1700+/-10% об/хв)/ 400-1300+/-10% об/хв |
| Вентилятор. Максимальний TDP | 180 Вт |
| Вентилятор. Номінальна напруга | 12 В |
| Вентилятор. Підсвітка | Да |
| Вентилятор. Регулятор обертів | авто (PWM) |
| Вентилятор. Статичний тиск | 0.36-1.61+/-10% mm/H2O / 0.09-0.94+/-10% mm/H2O |
| Вентилятор. Тип підшипника | гідравлічний |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=iujYuZ8ZjPY |
| Гарантія | 12 місяців |
| Конструкція. Вентиляторів | 2 шт (120х120х25 мм) |
| Конструкція. Матеріал радіатора | алюміній |
| Конструкція. Процесорна сумісність | LGA1366, LGA2011, LGA775, LGA115X, LGA1700 /із кріпленням 2E-LGA1700-AC, FM1/FM2/AM2/AM2+/AM3/AM3+/AM4/AM5 |
| Конструкція. Теплових трубок | 6 шт 6 мм |
| Основні. Призначення | для процесора |
| Основні. Тип | активний кулер |
| Параметри паковання. Вага | 0.97 кг |
| Параметри паковання. Висота | 220 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 120 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0037 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 140 мм |
| Фізичні. Висота | 156 мм |
| Фізичні. Габарити | 123 x 156 x 102 мм / розміри радіатора: 123 х 156 х 50 мм |
| Фізичні. Комплект постачання | кріпильний комплект, інструкція, термопаста, вентилятор/2 шт., гарантійний талон |
| Фізичні. Роз'єм | 4-pin /+ 5V 3PIN RGB |
| Фізичні. Рівень шуму | 19.4 дБ / 33.8 дБ (+/-10%) — 1й вентилятор, 7.4-30 +/-10% дБ — 2й вентилятор |
| Фізичні. Колір | чорний |