



Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nintendo |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Основні. Дадатково | офіційно ліцензована Nintendo та The Pokémon Company International, вміщує до 10 ігрових карток |
| Основні. Особливості | легкий, але міцний жорсткий корпус із глянсовим повнокольоровим друком |
| Основні. Сумісність | Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite |
| Основні. Тип | чохол |
| Параметри паковання. Вага | 0.25 кг |
| Параметри паковання. Висота | 40 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 320 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0017 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 130 мм |
| Фізичні. Колір | бірюзовий |