



Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Особливості | офіційна ліцензія PlayStation |
| Основні. Сумісність | PS5, DualSense |
| Основні. Тип | зарядна станція |
| Параметри паковання. Вага | 0.25 кг |
| Параметри паковання. Висота | 170 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 50 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0009 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 110 мм |
| Фізичні. Колір | білий |