





Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Час автономної роботи | 20 год |
| Основні. Особливості | індикатор заряджання |
| Основні. Сумісність | ПК, XBOX |
| Основні. Тип | зарядна станція |
| Параметри паковання. Вага | 0.32 кг |
| Параметри паковання. Висота | 210 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 130 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0014 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 50 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |