-17%

1 439 ₴
1 199 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мережеве керування. Віддалене керування | Web-інтерфейс, оновлення ПЗ маршрутизатора через web-інтерфейс |
| Бездротова мережа. Диапазон частот | 2400 — 2483,5 МГц |
| Бездротова мережа. Захист інформації | фільтрація MAC-адрес, WPA2-PSK, WPA-PSK, 64-bit/128-bit WEP |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 2 шт. |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b, g, n |
| Бездротова мережа. Тип антени | зовнішня/знімна |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково. Комплектація | Кабель RJ-45, Адаптер живлення, Компакт-диск із матеріалами, Інструкція зі швидкого настроювання, Маршрутизатор/TL-MR3420, Знімні антени |
| Додатково. Особливості | Можливість під'єднання 3G-модема, IGMP Proxy, Можливість під'єднання 4G-модема |
| Основні. Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Основні. Тип | маршрутизатор, роутер |
| Основні. Тип маршрутизатора | Фіксований |
| Основні. Тип модему | зовнішній |
| Параметри паковання. Вага | 0.70 кг |
| Параметри паковання. Висота | 90 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 240 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0041 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 190 мм |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс (WAN) | 10/100 Мбіт/с |
| Дротова мережа. Додаткові порти та роз'єми | USB/для LTE/HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS/EVDO USB-модемів |
| Дротова мережа. Кнопка скидання до заводських установок | Да |
| Дротова мережа. Між мережевий екран | NAT, SPI |