-17%


1 079 ₴
899 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова мережа. Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 4 шт. |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | aс |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково. Комплектація | У комплекті немає патчкорду |
| Основні. Інтерфейс | WAN, LAN |
| Основні. Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 шт. |
| Основні. Тип | маршрутизатор, ретранслятор |
| Основні. Тип модему | зовнішній |
| Параметри паковання. Вага | 0.60 кг |
| Параметри паковання. Висота | 370 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 50 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0044 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 240 мм |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс (WAN) | 10/100 Мбіт/с |
| Дротова мережа. Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 шт |