


Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Мережеве керування. Віддалене керування | Контроль доступу, Локальне керування, віддалене керування |
| Бездротова мережа. Диапазон частот | 2.4 - 2.5 ГГц |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 3 шт. |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b/g/n |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Бездротова мережа. Функції бездротового режиму | WDS Bridge |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=1piDLHUGTcE |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додатково | DHCP |
| Додатково. Комплектація | Адаптер живлення, Посібник зі швидкого настроювання, Кабель Ethernet, Wi-Fi роутер |
| Додатково. Особливості | Міжоб'ємний екран, сумісність із технологією UPnP, Контроль локального керування, DMZ |
| Додатково. Живлення | 5 В |
| Додатково. Функції безпеки | IP-MAC прив'язка, WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Основні. Інтерфейс | 3х 10/100 Ethernet-порти/LAN, 1 x RJ45 10/100 /WAN |
| Основні. Тип | маршрутизатор |
| Параметри паковання. Вага | 0.46 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 200 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0038 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 270 мм |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс (WAN) | PPPoE, PPTP, L2TP, PPTP/L2TP, 10/100 Мбіт/с, DHCP, Динамічний IP-адрес, Статичний IP-адрес |
| Дротова мережа. Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 шт |
| Дротова мережа. Мережа | DHCP Сервер/Клієнт |
| Дротова мережа. Функції міжсетевого екрана | DHCP-сервер, DHCP-клієнт |
| Продуктивність. Максимальна швидкість з'єднання | 300 Мбит/с (динамічно) |
| Фізичні. Габарити (ШхВхГ) | 115 × 34 x 147 мм |
| Фізичні. Допустима вологість під час експлуатації | 10–90 % |
| Фізичні. Температура довкілля | 0 °C - 40 °C |