-17%




4 079 ₴
3 399 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мережеве керування. Віддалене керування | SNMP, System Event Log, Вмик./Вимк. світлодіодних індикаторів |
| Бездротова мережа. Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Бездротова мережа. Захист інформації | WEP, WPA-PSK |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 2 шт. |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b, g, n, aс, a |
| Бездротова мережа. Тип антени | зовнішня/знімна |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково. Функції безпеки | Батьківський контроль |
| Основні. Інтерфейс | WAN /1 x 1000 Мбіт/с, LAN/8 x 1000 Мбіт/с, USB 3.0 /2 шт. |
| Основні. Тип | маршрутизатор |
| Основні. Тип модему | зовнішній |
| Параметри паковання. Вага | 0.70 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 220 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0046 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 300 мм |
| Дротова мережа. Кнопка скидання до заводських установок | Да |
| Дротова мережа. Підтримувані протоколи | IPv4, IPv6 |
| Дротова мережа. Функції міжсетевого екрана | NAT, DDNS, VPN-сервер, Traffic Monitor/Quality of Service (QoS) |
| Фізичні. Вага | 1500 г |
| Фізичні. Габарити (ШхВхГ) | 288 X 184 X 288 мм |