-17%



7 199 ₴
5 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мережеве керування. Підтримка VPN | Да |
| Бездротова мережа. Диапазон частот | 2.4 ГГц /300 Мбіт/с /, 5 ГГц /867 Мбіт/с / |
| Бездротова мережа. Захист інформації | WPA, WPA2, 64-bit / 128-bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 2 шт. |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | a/n/ac/5 ГГц, b/g/n/2,4 ГГц |
| Бездротова мережа. Тип антени | зовнішня/знімна/4G LTE |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | DHCP-сервер /список клієнтів, резервування адрес, Облако TP-Link, локальное, удаленное управление |
| Додатково. QoS | Контроль пропускної здатності |
| Додатково. Комплектація | Кабель RJ-45, Адаптер живлення, Інструкція зі швидкого настроювання, Маршрутизатор |
| Додатково. Операційна система | Windows, MAC OS, NetWare, ОС, Linux |
| Додатково. Особливості | Кнопки: Wi-Fi вмик./вимк., WPS, RET, POWER, DNS/TP-Link, DynDns, NO-IP |
| Додатково. Сертифікація | ROHS, CE |
| Додатково. Функції безпеки | IP-MAC прив'язка, Захист від DoS-атак, Батьківський контроль, Контроль доступу |
| Основні. Інтерфейс | переключаемый LAN/WAN /10/100/1000 Мбіт/с, Слот для SIM-карты /Micro, 3 x Gigabit LAN ports /10/100/1000 Мбіт/с |
| Основні. Тип | маршрутизатор |
| Основні. Тип модему | зовнішній |
| Параметри паковання. Вага | 0.93 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 240 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0052 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 310 мм |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс (WAN) | PPPoE/Dual Access, PPTP/Dual Access, L2TP /Dual Access, Статичний IP / Динамічний IP |
| Дротова мережа. Між мережевий екран | SPI IPv4, IPv6 |
| Дротова мережа. Мережеві функції | Підтримка механізму SIP ALG |
| Фізичні. Габарити (ШхВхГ) | 229 x 37 x 160 мм |