-17%



4 079 ₴
3 399 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мережеве керування. Віддалене керування | UPnP, Контроль доступу, Port Trigger, DMZ, Локальне керування, Віддалене керування |
| Бездротова мережа. Диапазон частот | 2.4 ГГц |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 2 шт. |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b, g, n |
| Бездротова мережа. Тип антени | зовнішня/знімна/4G LTE |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково. Комплектація | Кабель RJ-45, Адаптер живлення, Інструкція зі швидкого настроювання |
| Додатково. Операційна система | Windows /98SE, NT, 2000, XP, Vista™ или Windows 7, 8, 8.1, 10, MAC OS, NetWare, UNIX, Linux |
| Додатково. Особливості | Гостьова мережа /2,4 ГГц, Підтримка 4G LTE /FDD-LTE Cat4 (800/900/1800/2100/2600 МГц), TDD-LTE (1900/2300/2500/2600 МГц), Кнопка WPS/Reset, Кнопка вмикання/вимикання WPS/Wi-Fi |
| Додатково. Сертифікація | ROHS, CE |
| Основні. Інтерфейс | LAN /3 порта LAN 10/100 Мбіт/с, переключаемый LAN/WAN /1 порт LAN/WAN 10/100 Мбіт/с, Слот для SIM-карты /Micro SIM |
| Основні. Тип | роутер |
| Основні. Тип модему | зовнішній |
| Параметри паковання. Вага | 0.64 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 220 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0046 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 300 мм |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс (WAN) | PPTP, L2TP, IPv6 PPPoE, Статичний IP/ Динамічний IP |
| Дротова мережа. Підтримувані протоколи | IPv4, IPv6 |
| Дротова мережа. Підтримка транспортних протоколів | DHCP |
| Дротова мережа. Функції міжсетевого екрана | SPI, Захист від DoS-атак, Прив'язка через IP- і MAC-адрес |
| Фізичні. Габарити (ШхВхГ) | 202 × 141 × 33,6 мм |
| Фізичні. Допустима вологість під час зберігання | 5–90 % |
| Фізичні. Допустима вологість під час експлуатації | 10–90 % |
| Фізичні. Температура довкілля | 0 °C - 40 °C |
| Фізичні. Температура зберігання | -40…+70 °C |