-17%


3 983 ₴
3 319 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова мережа. Диапазон частот | 2.4 ГГц/Wi-Fi 11n up to 300Mbps |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 2 шт. |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b /до 11 Мбіт/с, g /до 54 Мбіт/с, n /до 300 Мбіт/с, a /до 54 Мбіт/с |
| Бездротова мережа. Тип антени | зовнішня/знімна |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додатково. Комплектація | Гарантійний талон, Маршрутизатор, QSG, Кабель RJ-45, адаптер |
| Додатково. Особливості | Кнопки: Wi-Fi вмик./вимк., WPS, RET, POWER, Керування трафіком, LTE: /150/50Mbps with FDD mode; 61M/18Mbps with TDD mode, Повне покриття мережі N300 /300 Мбіт/с |
| Додатково. Живлення | Блок живлення/DC output: 12/0.5A |
| Додатково. Функції безпеки | WPA2-PSK /AES, WPA/WPA2-PSK /TKIP/AES |
| Основні. Індикатори | POWER, 4G /LTE Internet, SIGNAL STRENGTH, Wi-Fi/WPS |
| Основні. Інтерфейс | 1 x LAN Port, 1 x SIM SLOT |
| Основні. Режими роботи | режим роутера |
| Основні. Тип | маршрутизатор |
| Параметри паковання. Вага | 0.54 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 130 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0019 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 210 мм |
| Дротова мережа. Підтримувані протоколи | NAT, IPv4, IPv6, DHCP, NTP, TCP |
| Фізичні. Вага | 190 г |