-17%4 927 ₴
4 106 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Комплектація | всі необхідні роз'єми, інструкція по переробці батарей, інструкція по інсталяції, упаковка багаторазового користування |
| Додатково. Оптимальна робоча температура | 0 ~ 40° C |
| Основні характеристики. Особливості | Кількість RBC™ 1 |
| Основні характеристики. Сумісність | BK350EI, BK400i, BK400EC, BK400EI, BK500-RS, BK500EI, BK500I, BR500I, BE525-RS |
| Основні характеристики. Тип | Замені/Необслуговувана герметична олив'яно-кислотна батарея із загущеним електролітом: захист від витоків |
| Параметри паковання. Вага | 2.60 кг |
| Параметри паковання. Висота | 80 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 170 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0029 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 210 мм |
| Фізичні характеристики. Вага | 2.5 кг нетто, 2.77 кгрутто |
| Фізичні характеристики. Габарити, (ДхШхВ), мм | 151х64х94 максимальні, 213х175х89 мм транспортне паковання |
| Фізичні характеристики. Строк служби | 3 - 5 років |