





Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея. Час роботи від батарей | 3.5/6.5 /при 70%/50% нагрузке |
| Батарея. Ємність батареї | 168 В*Ач |
| Батарея. Тип батареї | олив'яно-кислотна |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=Iv8nLsNS59g |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Вхідна напруга | 140 - 300 (230 B) |
| Вихід | синусоїда |
| Вихід. Коефіцієнт потужності | 0.56 |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 1600 ВА |
| Вихід. Тип вихідних роз'ємів живлення | SCHUKO /x4 |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність | 900 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захист | IP 20 |
| Основні. Час перемикання на батарею | 6 мс |
| Основні. Тип монтажа | класичний (tower) |
| Основні. Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Основні. Типовий час перезаряджання (до 90%) | 8 год |
| Параметри паковання. Вага | 11.46 кг |
| Параметри паковання. Висота | 290 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 240 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0348 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 500 мм |
| Фізичні. Вага | 10.2 кг |
| Фізичні. Гарантія на акумулятор | 2 роки |
| Фізичні. Довжина дроту, м | 1.2 |
| Фізичні. Розміри (ВхШхГ) | 190 x 140 x 390 мм |
| Фізичні. Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Рівень шуму | 40 дБ |
| Фізичні. Колір | чорний |