-17%




8 521 ₴
7 101 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея. Час роботи від батарей | 1/6.5 хв/при 70%/50% навантаженні |
| Батарея. Ємність батареї | 108 В*Ач |
| Батарея. Тип батареї | олив'яно-кислотна |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=3gsPBEVZLP8 |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 140-300 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Вхідна напруга | 140 - 300 (230 B) |
| Вихід | синусоїда |
| Вихід. Коефіцієнт потужності | 0.53 |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 900 ВА |
| Вихід. Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13 |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність | 480 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні. Час перемикання на батарею | 6 мс |
| Основні. Тип монтажа | класичний (tower) |
| Основні. Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Основні. Типовий час перезаряджання (до 90%) | 8 год |
| Параметри паковання. Вага | 6.79 кг |
| Параметри паковання. Висота | 250 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 200 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0220 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 440 мм |
| Фізичні. Вага | 6 кг |
| Фізичні. Розміри (ВхШхГ) | 160 x 120 x 355 мм |
| Фізичні. Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Рівень шуму | 40 дБ |
| Фізичні. Колір | чорний |